Slide background
Slide background
Slide background

EXKLUZIVNÍ PÉČE PURE ALTITUDE

U veškerých procedur péče o tělo a obličej Pure Altitude používáme výhradně výrobky Pure Altitude, které obsahují unikátní přírodní složky z francouzských Alp. Všichni naši terapeuti absolvovali speciální školení pořádané odborníky z Pure Altitude, aby naši zákazníci mohli maximálně profitovat z kombinace výrobků a péče.

MASÁŽE A RITUÁLY

PURE ALTITUDE MASÁŽ SVÍČKOVÝM BALZÁMEM

KLASICKÁ PURE ALTITUDE MASÁŽ

TĚLOVÁ PROCEDURA COMME LE NEIGE

RITUÁL ENERGETIQUE DES ALPES

CUKROVÝ PROTISTRESOVÝ RITUÁL

OD HLAVY AŽ K PATĚ – URČENO ŽENÁM

OD HLAVY AŽ K PATĚ – URČENO MUŽŮM

KLASICKÉ MASÁŽE

PLEŤOVÁ OŠETŘENÍ

ČISTÍCÍ OŠETŘENÍ PLETI

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ PLETI SEVE DE VIE

VYPÍNACÍ OŠETŘENÍ PLETI LIFT ALPES

OŠETŘENÍ PLETI – URČENO MUŽŮM

ZLATÉ LUXUSNÍ PROTIVRÁSKOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

MANIKÚRA A PEDIKÚRA

DELUXE MANIKÚRA JESSICA

DELUXE PEDIKÚRA JESSICA

MANIKÚRA/PEDIKÚRA S LAKOVÁNÍM GELLACKEM

MANIKÚRA/PEDIKÚRA COMBO PRO MUŽE

DOPLŇKOVÉ PROCEDURY

MINI KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI ECLAT DE GIVRE

MASÁŽ ZAD

MASÁŽ KRKU, OBLIČEJE A HLAVY

MASÁŽ CHODIDEL

EXFOLIAČNÍ RITUÁL

OTEVÍRACÍ DOBA

Všechny procedury a použití Wellness centra lázní M Spa lze využít od 10:00 do 21:00.

Fitness centrum je otevřeno 24 hodin denně.

Denní a roční vstupenky

Lázně M Spa také rádi přivítají i místní klienty, kteří nejsou hotelovými hosty. Můžete si zakoupit wellness vstup, denní vstup nebo roční permanentku a vychutnat si tak nabídku wellness prostor, relaxační místnosti a terasy (dle dostupnosti) jakýkoliv den v týdnu.

Wellness vstup – 3 hodiny – 950 Kč (35€) za osobu.

Denní vstup – 6 hodin – 3 000 Kč (115€) za osobu, zahrnuje 60minutovou masáž dle vašeho výběru.

Roční permanentka – prosím, kontaktujte recepci.

Skříňky a ložní prádlo

V lázních M Spa jsou hostům k dispozici skříňky a ručníky. Žádáme hosty, aby vkládali použitá prostěradla a ručníky do košů na prádlo. M Spa neodpovídá za žádné předměty, jež byly ponechávány v šatních skříňkách, v šatnách, či v lázeňských prostorách. Doporučujeme hostům, aby do lázní chodili v županech a přezůvkách, které mají k dispozici ve svých hotelových pokojích.

Rezervace procedur

Doporučujeme, abyste si své oblíbené procedury rezervovali alespoň 24 hodin předem a zajistili si tak jejich dostupnost. Rezervaci lze provést osobně na recepci lázní M Spa, telefonicky na čísle +420 226 202 577 nebo e-mailem na spa@emblemprague.com

Informace týkající se domluvených procedur

Prosíme hosty, aby přicházelo do lázní 30 minut před procedurou, abychom vás mohli do lázní pohodlně uvést. Našim klientům garantujeme přesný rozvrh, proto pozdní příchod zkrátí váš čas vymezený pro proceduru. Terapie bude ukončena dle původního rozvrhu s ohledem na spokojenost následujících klientů. Za zkrácenou proceduru z důvodu pozdního příchodu je účtována plná cena.

Doporučujeme hostům, aby před využíváním lázní nekonzumovali alkohol. Pro vaši bezpečnost si vyhrazujeme právo odmítnout všechny hosty, kteří jsou pod vlivem alkoholu nebo drog.

Upozorňujeme, že ceny uvedené v eurech mohou být změněny bez předchozího upozornění.

Použití Fitness a Wellness prostorů

Lázně M Spa s potěšením poskytnou své služby hotelovým hostům i hostům, kteří nejsou v hotelu ubytováni.

Hosté objednaní na tělové nebo pleťové procedury mohou dle dostupnosti také využívat naše fitness a wellness prostory.

Použití vířivky

Vířivku je nutné rezervovat předem. Svoji návštěvu si můžete naplánovat na 30 minut nebo až na jednu hodinu. Vaše rezervace bude účtována podle doby trvání.

Soukromá rezervace vířivky a celé terasy je možná.

Pokud byste chtěli využívat jakékoliv z našich prostor po delší dobu, máte k dispozici celodenní pasy.

Věkové omezení

Vezměte, prosím, na vědomí, že z důvodu ochrany zdraví a bezpečnosti mohou prostory lázní využívat pouze osoby starší 18 let.

Pravidla oblékání

Nahota je ve společných prostorách M Spa přísně zakázána, s výjimkou sauny a parní lázně, kde je možnost využití prostěradel a ručníku. Žádáme vás, abyste do vířivky vstupovali v plavkách.

Pravidla pro zrušení služby

Pokud potřebujete vaši rezervaci zrušit, oznamte nám to, prosím, minimálně 24 hodin (individuální rezervace) nebo 48 hodin (skupinové rezervace) předem; v tom případě neúčtujeme za zrušení rezervace žádné poplatky. Za zrušení rezervace méně než 12 hodin před plánovaným využitím našich služeb účtujeme 50 % z dané částky. Plné zpoplatnění nastane v případě, že se klient nedostaví bez předchozího zrušení procedury, nebo zruší rezervaci méně než 4 hodiny před procedurou.

Dárkové poukazy

M Spa nabízí širokou škálu dárkových certifikátů, které jsou ideálním dárkem pro milovníky wellness nebo pro každého, kdo chce být rozmazlován. V případě zájmu kontaktujte, prosím, recepci M Spa, nebo se zeptejte svého terapeuta.

Pravidla vrácení peněz a výměny

Původně zabalené maloobchodní produkty mohou být vyměněny do čtrnácti dnů od nákupu, pokud jsou navráceny s originální stvrzenkou. Za dárkové certifikáty žádnou refundaci nenabízíme.

PURE ALTITUDE MASÁŽ SVÍČKOVÝM BALZÁMEM

60 min / 2 850 CZK (110€)
90 min / 3 850 CZK (150€)

Masáž celého těla luxusní masážní svíčkou Pure Altitude. Jedná se o regenerační proceduru, která vaše tělo zahalí do jemného závoje tepla. Toto ošetření je skvělé především pro dehydratovanou pokožku.

Dopřejte si 30 minut navíc a před masáží absolvujte mini obličejový nebo tělový peeling.

KLASICKÁ PURE ALTITUDE MASÁŽ

60 min / 2 650 CZK (100€)
90 min / 3 390 CZK (130€)

Klasická masáž Pure Altitude, která využívá různé masážní techniky k uvolnění napětí, stresu a dobití energie. Ošetření zahrnuje jedinečné protažení krční páteře nahřátými ručníky.

Dopřejte si 30 minut navíc a před masáží absolvujte mini obličejový nebo tělový peeling.

TĚLOVÁ PROCEDURA COMME LE NEIGE

60 min / 2 550 CZK (98€)

Toto ošetření přináší požitek nejen vaší pokožce, ale také vaší mysli. Začíná celkovou exfoliací odumřelých buněk a pokračuje teplým hydratačním zábalem za použití výživného krému. Během zábalu pak probíhá masáž obličeje a hlavy. Vaše pokožka bude následovně hebká, vláčná a kompletně hydratovaná, budete se cítit jako znovuzrození. K ošetření používáme luxusní francouzskou kosmetiku značky Pure Altitude.

RITUÁL ENERGETIQUE DES ALPES

90 min / 4 100 CZK (160€)

Jedná se o masáž celého těla, která vede k úplnému uvolnění svalstva a zároveň k rozproudění lymfatického systému a energie ve vašem těle. Tato masáž zahrnuje unikátní drenáž solnými měšci, vedoucí k detoxikaci organismu. Ošetření vás zbaví napětí a stresu, dodá energii a pocit svěžesti.

CUKROVÝ PROTISTRESOVÝ RITUÁL

90 min / 3 250 CZK (125€)

Očistná, uvolňující procedura, která odstraňuje stres a napětí. Uvolní vaše tělo i mysl. Začíná celotělovou exfoliací a po ní následuje každému na míru šitá masáž celého těla.

OD HLAVY AŽ K PATĚ – URČENO ŽENÁM

180 min / 6 750 CZK (260€)

Užijte si unikátní proceduru s luxusní francouzskou kosmetikou Pure Altitude. Nechte se celá hýčkat produkty z francouzských Alp. Ošetření zahrnuje celotělovou exfoliaci, masáž, hydratační zábal a kosmetické ošetření pleti. Dopřejte si pocit uvolnění, jedinečnosti a krásy!

OD HLAVY AŽ K PATĚ – URČENO MUŽŮM

180 min / 6 550 CZK (250€)

Tento zážitek je určen speciálně pánům. Dopřejte i vy své pokožce celotělovou exfoliaci a masáž, která odstraňuje napětí a stres. Nechte se hýčkat hydratačním zábalem, masáží hlavy a kosmetickým ošetřením, které vyčistí Vaši pleť. Buďte dokonalí i Vy!

KLASICKÉ MASÁŽE

60 min / 2 650 CZK (100€)
90 min / 3 390 CZK (130€)

Masáže typu švédská nebo sportovní jsou zaměřeny především na uvolnění svalového napětí po náročnějším výkonu a patří mezi ty dynamičtější.

ČISTÍCÍ OŠETŘENÍ PLETI

60 min / 2 950 CZK (115€)

Toto kosmetické ošetření je zaměřené na dokonalé vyčištění pleti. Zahrnuje exfoliaci i mechanické vyčištění pórů. Stimulační masáž obličeje a lymfatická drenáž nefritovými válečky odstraní z pleti veškeré nečistoty. Závěrem je aplikována zklidňující maska. Vaše pleť bude hydratovaná, čistá a rozjasněná.

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ PLETI SEVE DE VIE

90 min / 4 350 CZK

Toto vysoce hydratační ošetření je zaměřeno na první známky stárnutí a rozjasnění pleti. Zahrnuje exfoliaci pleti, masáž obličeje i dekoltu a ztuhlých svalů krku. Pokračuje pleťovou maskou a celé ošetření je završeno kryotermickým přístrojem, který hluboce prokrvuje pleť, stahuje póry, snižuje otoky a podporuje odvod lymfy.

VYPÍNACÍ OŠETŘENÍ PLETI LIFT ALPES

90 min / 3 650 CZK (140€)

Kosmetické ošetření zaměřené na stimulaci rysů obličeje. Zahrnuje exfoliaci pleti a stimulační masáž obličeje, při které využíváme osvědčené francouzské masážní tahy jako hluboké poštipování nebo válení. Po tomto ošetření je pleť vypnutá, má hebkou strukturu a vrásky jsou vyhlazeny.

OŠETŘENÍ PLETI – URČENO MUŽŮM

60 min / 2 750 CZK (105€)

Kosmetické ošetření, navržené speciálně pro muže, se zaměřuje jak na vyčištění, tak na hydrataci a zklidnění namáhané mužské pleti. Zahrnuje exfoliaci, uvolňující masáž obličeje, ple´tovou masku a lymfatickou drenáž nefritovými válečky. Pleť je po ošetření hydratovaná, zklidněná a rozjasněná, s mladším vzhledem.

ZLATÉ LUXUSNÍ PROTIVRÁSKOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

90 min / 5 400 CZK (208€)

Jde o naše nejluxusnější kosmetické ošetření, při kterém jsou použity zlaté plátky. Ošetření je určeno pro zralou, citlivou a unavenou pleť, která postrádá pružnost a jas.

Ošetření zahrnuje exfoliaci pleti, stimulaci germaniovou tyčinkou, tlakovou bodovou masáž, hlubokou stimulační masáž a mechanickou lymfatickou drenáž. Vše završí aplikace jedinečné zlaté masky, která pleti navrací jas a pružnost.

DELUXE MANIKÚRA JESSICA

75 min / 2 250 CZK (88€)

Nechte své ruce hýčkat luxusní manikúrou Jessica, která zahrnuje krémový zábal, prokrvující masáž, modelaci nehtů a úpravu nehtového lůžka. Manikúru zakončíme klasickým lakováním nehtů barvou dle vašeho výběru.

DELUXE PEDIKÚRA JESSICA

90 min / 2 550 CZK (98€)

Rozmazlete své nohy luxusní pedikúrou Jessica, která obsahuje odstranění ztvrdlé kůže, krémový zábal, exfoliaci, masáž nohou, modelaci nehtů a úpravu nehtového lůžka. Pedikúru zakončíme klasickým lakováním nehtů barvou dle Vašeho výběru.

MANIKÚRA/PEDIKÚRA S LAKOVÁNÍM GELLACKEM

75 min / 2 450 CZK (95€)
90 min / 2 750 CZK (105€)

Manikúra nebo Pedikúra Jessica v kombinaci s aplikací laku GELaration, který zanechá Vaše nehty krásné a dokonalé až tři týdny. Tato unikátní metoda má trvanlivost gelu a to bez poškození Vašich přírodních nehtů.

MANIKÚRA/PEDIKÚRA COMBO PRO MUŽE

75 min / 3 500 CZK (135€)

Toto ošetření dokonale upraví Vaše ruce i nohy. V rámci manikúry upravíme, zkrátíme a zvláčníme Vaše nehty a pokožku. V rámci pedikúry odstraníme a zvláčníme ztvrdlou kůži, upravíme nehtové lůžko a zkrátíme nehty.

MINI KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI ECLAT DE GIVRE

30 min / 1 550 CZK (60€)

Expresní kosmetické ošetření, které okamžitě hydratuje, vyživí a rozzáří Vaši pleť. Máte také jedinečnou příležitost vyzkoušet si produkty francouzské značky Pure Altitude a poradit se s terapeutkou, jak se správně starat o svou pleť.

MASÁŽ ZAD

30 min / 1 350 CZK (55€)

Prodlužte si jakékoliv ošetření o masáž zad, ramen, šíje a krku. Prohlubte tak svoji relaxaci a uvolnění. Budete mít větší požitek z vašeho pobytu u nás.

MASÁŽ KRKU, OBLIČEJE A HLAVY

30 min / 1 350 CZK (55€)

Prodlužte Vaše ošetření o tuto masáž, která je inspirována indickou masáží hlavy. Můžete si vybrat také aplikaci oleje do vlasů a pokožky hlavy. Samozřejmostí je masáž krku a ramen nebo masáž obličeje. Toto ošetření poskytne okamžitou úlevu od stresu.

MASÁŽ CHODIDEL

30 min / 1 350 CZK (55€)

Prodlužte si Vaše ošetření o tuto nezapomenutelnou masáž, která uvolní napětí nejen vašich plosek nohou, ale také celého těla. Díky využití znalostí z reflexní terapie se můžeme zaměřit na napětí v oblasti páteře, nebo podpořit funkci některých vnitřních orgánů.

EXFOLIAČNÍ RITUÁL

30 min / 1 350 CZK (55€)

Prodlužte si Vaše ošetření o exfoliaci celého těla peelingem Cristaux de Neige z řady Pure Altitude. Exfoliace znamená odstranění odumřelých buněk z povrchu kůže, čímž se pleť rozzáří a je připravena k následné hydrataci. A to není vše – při peelingu dochází k celkovému svalovému uvolnění, takže následná masáž má mnohem intenzivnější účinky.

Napište nám