Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Prostředí lázní M Spa bylo navrženo tak, aby zajistilo vaše soukromí a pohodu a aby zároveň poskytovalo dokonalý zážitek z kompletní relaxace. Ve dvou nejvyšších patrech hotelu Emblem máme uzavřené Wellness centrum, soukromé Fitness centrum otevřené 24 hodin denně, prostornou Relaxační místnost s přirozeným osvětlením a soukromou terasu s neuvěřitelně pohodlnými křesly a vířivkou umístěnou na střeše. Ceníme si intimních prostorů, protože chceme, abyste se při každém pobytu u nás cítili jako doma. Naše prostory se při vašem pobytu u nás stávají vašimi prostory a proto se v obou patrech našich lázní snažíme zajistit pokojné, klidné a uvolněné prostředí.

Prostředí lázní M Spa bylo navrženo tak, aby zajistilo vaše soukromí a pohodu a aby zároveň poskytovalo dokonalý zážitek z kompletní relaxace.

Prostory

Wellness centrum

Naše Wellness centrum bylo navrženo za použití těch nejkvalitnějších materiálů vytvářejících atmosféru estetické čistoty a naprostého luxusu, jež obohatí čas, který u nás budete trávit.Kneippův chodník

Doporučujeme, aby každá návštěva v našem Wellness centru začala Kneippovou léčebnou metodou, která se datuje už do 19. století, kdy začal kněz Sebastian Kneipp studovat naturopatickou léčbu a hydroterapii, aby znovu získal své zdraví. Zjistil, že stimulování organismu náhlou, neustálou aplikací studené vody posiluje imunitní systém a krevní oběh.

Na našem Kneippově chodníku hosté nejprve vykročí po kamíncích (pro masáž nohou) do malého, vyhřívaného bazénu a potom do přilehlého studeného bazénu, který zajišťuje maximální účinek. Tento proces posiluje krevní oběh, snižuje otoky a pocity tíhy a přivádí okysličenou krev do dolních končetin.


Parní lázeň

Poté doporučujeme, abyste si předtím, než vkročíte do naší parní lázně vyrobené společností KLAFS, odpočinuli na vyhřívané lavici.

Tento typ lázní, který jako první zpopularizovali starověcí Římané a Řekové, je příjemná parní lázeň s účinkem podobným sauně, ale ve zcela jiném klimatu, které není až tak horký, ale spíš vlhký. Jeho pozitivní účinky jsou dobře známé, a proto je oblíbeným lákadlem našich lázní.


Sauna

Sauna je centrem wellness prostoru všech lázní a její neustálý rozvoj dokazuje, že současný trend v saunování se zaměřuje na adaptabilitu, design a pohodlí.

Společnost KLAFS už celá desetiletí ovlivňuje podobu a funkčnost saun a v současné době je světovým lídrem ve svém oboru. Proto je přirozené, že jsme na vytvoření té nejpohodlnější, nejefektivnější a nejvýkonnější sauny pro naše Wellness centrum spolupracovali právě s nimi.


Ledová fontána

Finové už dlouhá století oceňují souhru teplého vzduchu a studených sprch. Po každém posezení ve finské sauně následuje pobyt ve sněhu nebo v nedalekém ledově studeném jezeře. I když to může být značně náročné, zdravotní přínosy mrazivých teplot jsou po vědecké stránce nepopiratelné.

Poté, co si vychutnáte saunu v našich lázních M Spa, vřele doporučujeme, abyste jako léčbu ochlazením použili ledovou fontánu od společnosti KLAFS. Zaručujeme vynikající výsledky.

Fitness centrum

Naše Fitness centrum je otevřeno 24 hodin denně a je vybaveno zařízením od společnosti Technogym®, THE WELLNESS COMPANY™. Zde můžete využít různé stroje pro kardio cvičení a širokou škálu činek. Na vyžádání vám můžeme rovněž zajistit osobního trenéra.

Relaxační místnost

Naše Relaxační místnost je pro vás ideální místo k relaxaci poté, co jste využili naše Wellness centrum nebo prodělali jednu z našich speciálních procedur. Pod stropními světly, obklopeni uklidňující hudbu si dopřejte občerstvení v prostředí, v němž najdete náš nejpohodlnější a stylový nábytek – velký dubový stůl na míru od návrhářky Marlieke van Rossum, křesla Serrino od Marcela Wolterincka pro Lintello a křesla Bessie od Frigeria Salottiho. Přijďte se odreagovat v tomto velkém, podkrovním prostoru a nebude se vám chtít odejít!

Terasa se střešní vířivkou

Po projití Relaxační místností a vykročením ven na střešní terasu uvidíte, proč se jedná o jedno z našich nejoblíbenějších míst v celém hotelu. Posaďte se v našich obřích Oslo židlích od návrhářky Paoly Navone nebo vystupte nahoru k naší střešní vířivce pro dvě osoby, odkud budete mít přímý výhled na velkolepý Pražský hrad. Pokud chcete z toho nádherného města vidět ještě více, vystoupejte ještě výš do třetího patra a pokochejte se červenými střechami a gotickým Týnským chrámem Starého města. Tento výhled vás nikdy neomrzí.

Napište nám